Green To Roast Coffee
Hakkında

2011 Yılından itibaren aklımızda oluşan ve aslında bir küçük kavurma hatası yaparak bulduğumuz bir fikri yeni bir Şirket kurarak müşterilerimizle buluşturmak istedik.

Standardın dışına çıkarak almış olduğumuz kararları detaylıca gurme sayılan kahve severler arasında deneyerek yola çıktık. İnanılmaz bir ekip kurduk. Beyin fırtınalarımız bazen gerçek fırtınalara dönüştü. Kâr marjı asla ön planda olmadı. Geleneksel olarak hazırlanan Türk Kahvesini bambaşka bir çekirdekten çok farklı derecelerde kavurduk.

Harmanladık ve piyasaya belki de ilk kez Türk Kahvesinin sert hissettiren ama yumuşak içimli tadını sunduk. Yeni ismimiz olan Green To Roast yani G2R ile yeşilden kavrulmuşa ilkemizle kaynağını bilmediğimiz kahveyi ithal etmedik rakımından emin olmadığımız kahvemizi kavurmadık.

Dünyanın en güçlü sözü olan bir söz bizi hep motive etti ‘’Yeni Neslin Kahvesi’’ bu sözün hakkını verebilecek kahve tadını bulmak zorundaydık. Toptan çekirdek kahve ve öğütülmüş olarak müşterilerinize rahatlıkla sunabileceğiniz çok lezzetli bir tadı ortaya çıkardık. Hatta en çok duyduğumuz cümlelerin arasında başka kahve içemiyorum artık yer aldı. %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan Türk Kahvemizin tadını eşsiz kıldık. Bir çok noktamızla hizmet vermekten, vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz.

Ekibimize olan sarsılmaz güvenimiz sizin teveccühünüz ile şahlandı. Yeni şirketimizin vizyonunun çok üst düzeyde olması ona vereceğiniz destek ile başka bir seviyeye erişecektir. Yeni Neslin Kahvesini biz ve siz değerli müşterimiz ile tüm dünyaya tanıtmak yeni amacımız.

Bu yolda yalnız olmadığımızı bilmek bize umut dolu yarınlara yelken açma fırsatı veriyor. Vefasını asla ödeyemeyeceğimiz siz kıymetli perakende ve toptan müşterilerimize sonsuz minnetlerimizi sunuyoruz.

 • Mükemmel Aroma
  Yüksek kalitede Kahve Çekirdeklerinin Meyve Notaları ile Birleşmesi.
 • Yüksek Kalite
  Tarlasından Yıkanma Sürecine, Kurutulmasından Paketlenmesine Takibindeyiz.
 • Seçilmiş Ürünler
  Asidite Oranı Elek Boyu Tek tek Seçilen Kahvelerle Gözümüz Üzerinde.
 • Profesyonel Kavurma
  Oda Nemi, Alev Boyu, Kahve Derecesi Her Zaman Aynı Tad Aynı Ürün
Yukarıya Çık